Firemní akce - DJ

DJ NA SVATBU NEBO FIREMNÍ AKCI

Bohaté zkušenosti získané velkým množství odehraných svateb, narozeninových a firemních párty, plesů a klubových diskoték. Velmi pestrý hudební archív. Výborně se orientujeme v muzice od 60.let po současnost a to jak zahraniční, tak československé. Jsme schopeni zahrát i dechovky a lidové písně. Myslím, že dokážeme uspokojit i pravověrné rockery.

Profesionální DJ na Vaši svatbu

Pro absolutní retro fajnšmekry jsem schopni odehrát oldies párty od 60. do 90.let pouze z vinylových desek na gramofónech. Na speciální přání jsem schopni téměř všechny písničky pouštět i s videoklipy na promítacím plátně. Videoprojekci je samozřejmě možné využít i na Vaši svatební prezentaci.

Ozvučení na svatbu – DJ, osvětlení a moderace

Celou hudební produkci samozřejmě odmoderujeme a osvětlíme. Moderujeme nejčastěji – první tanec, krájení dortu, zábavné hry a umělecké vystoupení. Profesionální ozvučení je pro nás prioritou. Objednejte si svatebního DJ  ještě dnes a Vaši svatební hosté budou mít jen to nejlepší.

V případě zájmu o objednání Profesionálního DJ na Vaši akci, zašlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. +420 725 934 392

Profesionálního DJ také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem a laserovou střelnicí.

Profesionální DJ na Vaši svatbu 

Profesionální multižánrový DJ na Váš ples.

DJ na maturák

Profesionální party DJ, který  na Váš ples přinese tu správnou atmosféru.

Ondřej Sládek - Kouzelník a iluzionista - Vystoupení Mistra ČR v kouzlení Falešné hry a skořápky

Falešné hry a finty podvodných skořápkářů. 

Okamžitý tisk fotografií na Vaši akci. 

Modelování balónků na Vaši akci. 

Kouzelnický workshop pro děti na Vaši akci.

Nová magická show plná překvapivých efektů. 

Přejít nahoru